[fusion_widget_area name=”avada-slidingbar-widget-1″ title_size=”” title_color=”” background_color=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]

Katused

Katuste soojustamine, rekonstrueerimine ja parandamine.

Katuste soojustamisel kasutame spetsiaalset kinnise rakustruktuuri ja suure survetaluvusega PUR vahtu. PUR vahu peale kanname kas polükarbamiid- (polyurea), polüuretaan- või akrüülpolümeerse monoliitse hüdroisoleeriva membraankatte.

Need kattematerjalid on pealekantavad pritsimise meetodil, et moodustada ühes tükis monoliitne hüdroisoleeriv kate, mis on elastne, suure survetaluvusega ja sooja-, külmatsüklite vahetumisele äärmiselt vastupidavad.

[fusion_widget_area name=”avada-footer-widget-1″ title_size=”” title_color=”” background_color=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” /]

Katused

Katuste soojustamine, rekonstrueerimine ja parandamine.Katuste soojustamisel kasutame spetsiaalset kinnise rakustruktuuri ja suure survetaluvusega PUR vahtu. PUR vahu peale kanname kas polükarbamiid- (polyurea), polüuretaan- või akrüülpolümeerse monoliitse hüdroisoleeriva membraankatte. Need kattematerjalid on pealekantavad pritsimise meetodil, et moodustada ühes tükis monoliitne hüdroisoleeriv kate, mis on elastne, suure survetaluvusega ja sooja-, külmatsüklite vahetumisele äärmiselt vastupidavad.Esindame antud vallas kahte Hispaania keemiatootjat Baltimaades ja kasutame eranditult nende poolt toodetud materjale ja välja töötatud terviklahendusi, mis tagab tootjapoolse garantii meie poolt paigaldatud süsteemidele ja teostatud tööle.Oleme valinud Euroopa tootjad oma partneriteks, kuna:

• Sertifitseerimissuunitlus on panustatud EU tingimustesse

• Euroopa kliimale ja normatiividele vastav tootearendus

• Lõpptarbija huvidega arvestamine

• Töötavate süsteemide ja lahenduste väljatöötamine koos paigaldusgarantiiga

• Materjali kiire tarne

• Probleemide kiire lahendamine ja üldine abivalmidus

Võta meiega ühendust!

info@estpur.ee

tel. +372 53 476 567

    Võta meiega ühendust!

    info@estpur.ee

    tel. +372 53 476 567